Ons verhaal
Optimo werkt al meer dan tien jaar als strategisch partner van AFAS. In die tijd groeiden we uit tot een van de meest complete AFAS-partners van Nederland. Meer dan 130 specialisten bouwen dagelijks aan oplossingen die organisaties vooruit helpen. Implementatie, detachering, outsourcing. Maar vooral: duurzame verbetering van administratieve processen.
Onze kracht zit in de mensen die het doen. Vakspecialisten met een achtergrond in HR of Payroll of financieel. Professionals die de dagelijkse praktijk kennen en snappen waar het soms wringt. Zij vertalen complexiteit naar logische processen en een inricht
ing die klopt. Robuust, schaalbaar en klaar voor groei.
We beschouwen AFAS niet als doel, maar als een middel om je doel te bereiken. Daarom beginnen we nooit bij het systeem, maar bij het werk zelf. Hoe loopt het nu. Waar zit ruis. Wat moet echt beter. Pas daarna bouwen we een oplossing die de organisatie sterker maakt en meebeweegt met veranderingen.
Veel klanten kiezen daarnaast voor onze strategische sessies. Daar leggen we de lat hoger. We kijken samen naar hoe technologie slimmer kan worden ingezet, hoe processen scherper kunnen en hoe beleid menselijk blijft zonder efficiëntie te verliezen. Zo ontstaat richting. En rust. En een organisatie die klaarstaat voor morgen.