AFAS Modules
- Algemeen
- CRM
- HRM
Specialisaties
- Analyses
- Autorisatiebeheer
- Dataconversie
- ESS & MSS
- Koppelingen
- Workflows
Carrière
Na een aantal jaar gewerkt te hebben als docent ben ik mijn (carrière)geluk gaan zoeken buiten het onderwijs. Gaandeweg heb ik middels verschillende functies werkervaring opgedaan bij Welten (detachering), ING en de Volksbank. Bij elke baan had mijn affiniteit met IT een grote rol. Met name bij de Volksbank heb ik veel ervaring opgedaan rondom AFAS Profit als Functioneel Beheerder. Binnen de Volksbank heb ik mij kunnen specialiseren in de volgende onderdelen van AFAS Profit:
- HRM
- Insite / Workflows
- Autorisatiebeheer
- Management cockpits (op InSite)
- Analyses
Vooral deze laatste kenmerkt mijn toegevoegde waarde. Mijn kennis van Excel en VBA is dermate hoog dat ik daarmee vrijwel elke uitdaging aankan.
Onlangs heb ik binnen Optimo de interne stap gezet naar de afdeling Data control.
Opdrachtgevers via Optimo
Van Wijnen
- “Niek is voor mij een echte AFAS professional. Hij weet waar die het over heeft, levert snel en denkt vooral in oplossingen. Zijn eigenwijsheid zorgt er voor dat hij ook kritisch is en doorvraagt. Niek denkt in processen en zegt bijna nooit dat iets niet kan. De rapportages die hij genereert zijn direct toepasbaar, en presentabel naar mijn interne klanten als directie en medezeggenschap. Nog belangrijker is dat hij daarnaast ook een prettige collega is.”
– Tahlvik Leung Lo Hing, Van Wijnen
ANVA
- “Niek weet zijn klanten te boeien en binden doordat hij zijn kennis, ervaring, inzicht en talent optimaal inzet. Projecten/uitdagingen pak hij vol energie op. Hij geeft niet op voor het gemeenschappelijke doel bereikt is, toetst hierbij wel regelmatig de haalbaarheid. Kenmerkend voor Niek: sociaal, resultaatgericht, analytisch, pragmatisch en snel schakelen.”
– Thijs van den Brink, ANVA
Nationaal Opera & Ballet
Dutch Medical Group